Både her og der på søndag

Annonse

Søndag inviterer Nidelven menighet til intet mindre enn to gudstjenester, først på Tempe etterfulgt av en i kapellet på Leira.

Slik som på så mange andre arenaer er det fortsatt restriksjoner og smittevernhensyn å ta, det er derfor påmelding til disse arrangementene.

Søndagens første gudstjeneste er høymesse i Tempe kirke klokken 11.

Den andre gudstjenesten denne dagen starter klokken halv to. Denne finner sted i mer landlige omgivelser, nemlig ved Leira kapell. Ifølge menigheten er det fortsatt ledige plasser til begge høymessene enda lørdag formiddag, så det er fortsatt mulig å reservere plasser.

Med det arbeidet som foregår i Hoeggen kirke så avholdes det meste av menighetens aktivitet for øyeblikket ved Tempe kirke og Leira kapell. Omgjøringen og utbyggingen av Hoeggen kirke vil foregå helt frem mot sommeren.

 

 

 

BYDELSVEGGEN!

Annonse