En tropp med mange unge talenter

Annonse

Fredag spiller Nardos herrelag årets første treningskamp mot NTNUI ved SalMarbanen på Lerkendal. En rask titt på troppen lover et godt innblikk i Nardos utviklingsavdeling, for i dag skal mange av klubbens unggutter få vise seg frem.

Er du interessert i å se noen av Trøndelags fremste fotballtalenter anbefaler vi å legge fredagskvelden innom SalMar-banen.

Etter knappe to uker med sesongoppkjøring er Nardos seniorlag klart for sesongens første treningskamp. Årets første motstander er studentlaget NTNUI som i fjor endte på en 13. plass i Norsk Tipping Ligaen avdeling 5, noe som betyr at de i år må ta turen ned til 4.divisjon.

Alle som velger å ta turen innom SalMar fredag kveld vil i deler av kampen møte et purungt Nardolag, spekket med mange av klubbens spennende unggutter! Det vil også bli et gjensyn med mange av fjorårets cuphelter når årets første treningskamp sparkes i gang.

Av unggutter i troppen finner vi blant annet:

Sverre Hals (2006)
Fabian Maaø (2005
Anton Kvisten (2002)
Daniel Lernæs Bergman (2003)
Filip Holan Hansen (2003)
Thomas Pedersen (2002)
Kristoffer Halvorsen (2002)
Sigfred Jacobsen Fagerlid (2003)

Disse er også med i fredagens tropp:

Tage Tørstad
Fredrik Bergslid
Simen Kjørstad
Ottar Magnusson
Sondre Laugsand
Henrik Høyem Olsen
Andreas Krokbø
Jørgen Wisth Lie
Håvard Dahl
Jonas Strand
Isak Hustad
Tage Haukeberg
Pål Even Heggelund
Oskar Stølan
Andreas Posti-Lindland
Asle Hastadklev